niedziela, 17 listopada 2013

MIKOŁAJKOWY KONKURS!!!!!ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA FANTASTYCZNY KONKURS!!!!!


Do wygrania wszystko, co widzicie na zdjęciu. Nagrody ufundowała firma Little Rose & Brothers, którą miałam przyjemność przedstawić na blogu TUTAJ.
Konkurs oczywiście bajecznie prosty, po co komplikować sobie życie, nie?
Tematyka oczywiście mikołajkowa – czujcie klimat.


Każdego rodzica eleganckiego maluszka chcącego otrzymać takowe ozdobniki proszę o:
·         Udostępnienie konkursowego banerku:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=549095758513770&set=a.504767159613297.1073741828.490665317690148&type=1&theater

·         Dodanie bloga Karmelkowego do obserwowanych
·         Polubienie funpage Karmelkowego
TUTAJ 
-   Polubienie funpage Little Rose&Brothers TUTAJ
·         I najprzyjemniejsze: w komentarzu (tu lub na Facebooku) napisać jakie zwierzątka zamiast reniferów powinny ciągnąć sanie Świętego Mikołaja i dlaczego. 

Nie zapomnijcie wspomnieć, której nagrody dla swojego bobaska się spodziewacie!

Schemacik:
Obserwuję jako:
Lubię jako:
Odpowiedź:

Konkurs trwa do 6.12.2013, wynik zostanie ogłoszony na blogu. Mam nadzieje, ze nagrody się wam podobają, uwierzcie, że na żywo wyglądają jeszcze lepiej! Idealne na rodzinną Wigilię!

Regulamin konkursu Mikołajkowego

Postanowienia ogólne

Konkurs pod nazwą Mikołajkowy przeprowadzony zostanie na blogu http://karmelkowyczas.blogspot.com/ przez jego autorkę, zwaną dalej Organizatorem
1.2 Sponsorem nagród w konkursie jest firma Little Rose & Brothers.

Zasady konkursu
Uczestnikiem konkursu może zostać każda osoba, która spełni wszystkie wymagania konkursowe.
Zadaniem uczestników konkursu jest polubienie strony Karmelkowy czas na portalu Facebook, polubienie strony Little Rose&Brothers na portalu Facebook, udostępnienie baneru konkursowego tamże, dodanie bloga  http://karmelkowyczas.blogspot.com/ do obserwowanych pozostawienie komentarza według schematu na blogu lub portalu Facebook pod postem konkursowym..
2.1 Konkurs przeprowadzony zostanie w dniach od 17.11.2013 do 6.12.2013r.
Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu i pojawi się na blogu organizatora konkursu http://karmelkowyczas.blogspot.com/
2.1.1. Nagrodą w konkursie jest krawat, muszka i opaska w takiej formie w jakiej został przedstawiony na zdjęciach załączonych w poście konkursowym.
2.2 Organizator zastrzega sobie prawo do natychmiastowego skasowania każdego zgłoszenia Uczestnika bez uprzedzenia, w wypadku naruszenia przez użytkownika postanowień Regulaminu lub naruszającego przyjęte powszechnie normy obyczajowe.
2.3Organizator konkursu tj. autorka bloga http://karmelkowyczas.blogspot.com/ wybierze spośród nadesłanych zgłoszeń trzech szczęśliwców.
2.4.Nagroda zostanie przekazana przez organizatora konkursu.
2.4.1.Zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych, nagrody przyznawane w konkursie „Fantastycznym” są zwolnione z opodatkowania.
2.5.Nagrody wysyłane są tylko na terenie Polski.
2.6. Organizatorka konkursu zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.

Postanowienia końcowe
Dane osobowe Uczestników biorących udział w Konkursie będą wykorzystywane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Konkursu zgodnie z Regulaminem.

4 komentarze:

 1. Obserwuję jako: sylviaaa100
  Lubię jako: Sylvia Bomba
  Odpowiedź: Sanie Mikołaja powinny ciągnąć gepardy, dzięki nim Mikołaj z pewnością zdążyłby podarować prezenty na całej kuli ziemskiej. Gepardy w mgnieniu oka pomogłyby Mikołajowi dostarczyć upominki do każdego domu.

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja nie zgłaszam się do konkursu bo opaskę i muszkę mam :-) i są bardzo śliczne. Ale za to na FB udostępnię link do ciebie :-)
  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej może masz ochotę dodać swój konkurs do spisu konkursów?
  http://blogowekonkursy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...